všetky kategórie
Rozšírené vyhľadávanie inzerátov Rozšírené vyhľadavanie

IT MES Špecialista

Cena:   1 200 €

Staň sa súčasťou profesionálneho a rokmi ostrieľaného IT tímu a buduj svoju kariéru u nás. Ak si flexibilný, rád sa učíš a ešte radšej prijímaš nové výzvy, tak nás neváhaj kontaktovať, možno hľadáme práve Teba!
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Náš ideálny kandidát by sa mal denne starať o:

- Regulérna údržba a starostlivosť výrobných systémov MES
- Oprava, údržba a riešenie problémov s Hardware & Software
- Vedenie, evidencia materiálu a technickej podpory
- Evidencia materiálov v IT skladoch
- Inventarizácia a kategorizácia skladových materiálov
- IT register a GLPI
- 1. úroveň technickej podpory (znalosti systémov Microsoft Windows, MS Office, MS Outlook, MS Exchange Server, Active Directory)

Zamestnanecké výhody, benefit
Nie sme klasická IT firma, preto sa mnohým vymykáme z priemeru, u nás Ti ponúkame:
- 13. a 14. plat
- kvartálne bonusy vo maximálnej výške 350 EUR
- sociálny program do výšky 100 EUR / rok na tvoje aktivity, či šport
- príspevok do III. Piliera
- Dotáciu vo výške 10 EUR na multišport kartu
- Vianočné a letné poukážky v atraktívnych sumách
- Dopravu DO a ZO zamestnania
Nestačí? Pridáme:
- výborný vzdelávací program a online vzdelávacie platformy od svetových firiem
- prísun kávy a čajov na pracovisku je samozrejmosť
- 2x do mesiaca ovocný deň
- chutná celozávodná kuchyňa s výberom 5-tich jedál
- tímové alebo celofiremné teambuildingy 5 x do roka
- pizza na pracovisku 1x do mesiaca podľa vlastného výberu
Požiadavky na zamestnanca:
- VŠ vzdelanie I a II. Stupňa v odbore Informačné technológie alebo príbuzenský odbor
- Anglický jazyk B2 slovom a písmom
- Pokročilé ovládanie .NET, C#, Visual Studio 2015 a vyššie, MS SQL, MS SQL Management Studio, WCF Web Services, Active Directory, MS Exchange Server, Miscrosoft Windows, Microsoft Office, Outlook,
- Predchádzajúce skúsenosti s MES systémom sú vítané
- Hardware & Software ? pokročilé riešenie problémov
- Vodičský preukaz skupiny B
Osobnostné predpoklady:
- prax aspoň 2 roky v odbore
- logické a analytické myslenie
- aktívna komunikácia v anglickom jazyku
- chuť vzdelávať sa a ochota prijímať nové výzvy
Pracovný čas:
- 7,75 hodín
- 2 zmenný pracovný režim
- Miesto výkonu práce: Hyundai Mobis, s.r.o., MOBIS ul. 1, Gbeľany

www stránka: www.hyundai-autoever.com/common/goPage.view

Lokalita:
Kraj:Žilinský kraj
Okres:Žilina
Mesto:Žilina
kontakt

Kontaktné údaje

Meno:       Andrea Fábianová
Telefón:   0948926033
E-mail:     afabianova@kia.sk
Štatistika inzercie

Štatistika inzerátu

Zobrazené:     15
Pridané:          21.10.2020
ID kód:             134559

Odpovedať na inzerát

Napíšte Vašu otázku vlastníkovi inzerátu pomocou kontaktného formulára.

Funkcie inzerátu

nahlásenie inzerátu nahlásiť zlý inzerát
nahlásiť inzerát nahlásiť zlú kategóriu inzerátu
facebook Inzercia na Facebooku